Fsh Düşürmek İçin Ne Yapmalı

Fsh Hormonu Nasıl Düşürülür
Fsh Hormonu Nasıl Düşürülür
9 Haziran 2016
Fsh Değerleri
Fsh Değerleri
9 Haziran 2016

Fsh Düşürmek İçin Ne Yapmalı

Fsh Düşürmek İçin Ne Yapmalı

Fsh Düşürmek İçin Ne Yapmalı

Uzman Desteği Alın

Fsh Düşürmek İçin Ne Yapmalı

Fsh düşürmek için ne yapmalı, fsh düşürmek için ne yapmalı ne kullanılmalı. Fsh düşürmek için ne yapmalı ne içilmeli sorularına aşağıda cevap verilmektedir.

Fsh düşürmek için aşağıda belirtilen btkilerden veya bu bitkiler kullanılarak üretilmiş kürlerden yardım alabilirsiniz.

Fsh Düşürmek için Kullanılan Bitkiler

Aslan pençesi : FSH hormonu yüksekliğinde kadınlara tavsiye edilir. Kadınların erken yaşlarında adet kanamasının 3. gününde yapılan tetkiklerde FSH hormonunda yükselme olursa, erken menopoz riski meydana gelebilir. Hormonal dengesizlikle birlikte adet düzensizlikleri gelişmeye başlar. Bu durumu yaşayan bayanlara testere dişli aslan pençesi kürü tavsiye edilir. (kaynak : aslanpançesi gen tr)

Civan Perçemi : Kanı temizler. Balgam söktürür, öksürüğü keser. Baş dönmesi, bulantı, burun kanaması gibi hastalıklarda da çok faydalıdır. Yüksek tansiyon yani hipertansiyon için oldukça faydalı bir bitkidir. Sinirleri ve vücudu kuvvetlendirir. Bağırsak ve mide gazlarını giderir. İshali keser, yaraları iyileştirir. Mide kanamaları, mide basıncı, mide yanmasına karşı çayı içilirse büyük fayda sağlar. Mide kanserine dahi iyi gelici özelliği vardır. Migren gibi oldukça şiddetli baş ağrılarına iyi gelir. Dolaşım sistemine fayda sağlar. Kan damarlarına iyi gelir. Strese, sıkıntıya ve depresyona iyi gelir. Sakinleştirici etkisi vardır. Sırt veya romatizma ağrılarında da etkilidir. Osteoporoz yani kemik erimesine iyi gelmesi de civanperçemi faydaları arasındadır. (kaynak:sifalıbitkitedavisi com)

Hayıt Tohumu : Yüksek ateşe, adet sancısına, gaz sorununa iyi gelen ve idrar söktürücü özelliği vardır. Hayıt otu özellikle kadınlar için çok faydalıdır. Özellikle de regl dönemlerinde adet sancısı sorunu yaşayan kadınlar için hayıt bitkisi oldukça yararlıdır. Regl öncesi dönemdeki stres, adet gecikmesi, göğüslerde hassasiyet, ağrılar, adet krampları ve depresyon için etkili bir bitkidir. (kaynak:nasilgecerbitkisel com)

Adaçayı : Kadınlarda döl yatağı kaslarını uyarır. Aybaşı düzensizliklerini ve aşırı sancıları giderir. Östrojen hormonu içerir. Menopoz dönemi sıkıntılarını azaltır. Gece terlemelerini en aza indirger. (kaynak:saglikaktuel com)

Sarısabır : Regl kanamasını artırarak aybaşı dönemini kolaylaştırır. (kaynak:saglikaktuel com)

Fsh hormonu düşürmek için bilgi amaçlı yazılmış makale. Fsh düşürmek için kullanılan bitkiler detayları ile yazılmıştır. Fsh hormonunu düşürmek için kullanılan bitkiler için bize ulaşın.

Uzman Desteği Alın

Bir cevap yazın