FSH Düşüklüğüne Bitkisel Çözümler

fsh-normal-değerleri-nedir
Fsh Normal Değerleri Nedir
21 Şubat 2017
saracoglu
İbrahim Saraçoğlu FSH Yüksekliği Tedavisi
21 Ağustos 2017

FSH Düşüklüğüne Bitkisel Çözümler

fsh-düşüklüğüne-bitkisel-çözümlerfsh-düşüklüğüne-bitkisel-çözümler

fsh-düşüklüğüne-bitkisel-çözümler

Uzman Desteği Alın

FSH Düşüklüğüne Bitkisel Çözümler

FSH Düşüklüğüne Bitkisel Çözümler, Fsh Düşüklüğü, Fsh Düşüklüğüne Bitkisel Çözüm, Fsh Nedir, hakkında merak ettikleriniz için yazılmış makale.

FSH Düşüklüğüne Bitkisel Çözümler için kullanılan bitkilerin isimleri ve faydaları burada yazmaktadır. FSH Düşüklüğüne Bitkisel Çözümler şunlardır.

Civan Perçemi

Kanı temizler. Balgam söktürür, öksürüğü keser. Baş dönmesi, bulantı, burun kanaması gibi hastalıklarda da çok faydalıdır. Yüksek tansiyon yani hipertansiyon için oldukça faydalı bir bitkidir. Sinirleri ve vücudu kuvvetlendirir. Bağırsak ve mide gazlarını giderir. İshali keser, yaraları iyileştirir. Mide kanamaları, mide basıncı, mide yanmasına karşı çayı içilirse büyük fayda sağlar. Mide kanserine dahi iyi gelici özelliği vardır. Migren gibi oldukça şiddetli baş ağrılarına iyi gelir. Dolaşım sistemine fayda sağlar. Kan damarlarına iyi gelir. Strese, sıkıntıya ve depresyona iyi gelir. Sakinleştirici etkisi vardır. Sırt veya romatizma ağrılarında da etkilidir. Osteoporoz yani kemik erimesine iyi gelmesi de civanperçemi faydaları arasındadır. (kaynak:sifalıbitkitedavisi com)

Adaçayı

Kadınlarda döl yatağı kaslarını uyarır. Aybaşı düzensizliklerini ve aşırı sancıları giderir. Östrojen hormonu içerir. Menopoz dönemi sıkıntılarını azaltır. Gece terlemelerini en aza indirger. (kaynak:saglikaktuel com)

Hayıt Tohumu

Yüksek ateşe, adet sancısına, gaz sorununa iyi gelen ve idrar söktürücü özelliği olan hayıt otu özellikle kadınlar için çok faydalıdır. Özellikle de regl dönemlerinde adet sancısı sorunu yaşayan kadınlar için hayıt bitkisi oldukça yararlıdır. Regl öncesi dönemdeki stres, adet gecikmesi, göğüslerde hassasiyet, ağrılar, adet krampları ve depresyon için etkili bir bitkidir. (kaynak:nasilgecerbitkisel com)

Aslan Pençesi

FSH hormonu yüksekliğinde kadınlara tavsiye edilir. Kadınların erken yaşlarında adet kanamasının 3. gününde yapılan tetkiklerde FSH hormonunda yükselme olursa, erken menopoz riski meydana gelebilir. Hormonal dengesizlikle birlikte adet düzensizlikleri gelişmeye başlar. Bu durumu yaşayan bayanlara testere dişli aslan pençesi kürü tavsiye edilir. (kaynak : aslanpançesi gen tr)

Sarısabır

Regl kanamasını artırarak aybaşı dönemini kolaylaştırır. (kaynak:saglikaktuel com)

FSH Düşüklüğüne Bitkisel Çözümler, hakkında merak ettikleriniz için yazılmış makaleyi okudunuz. FSH Düşüklüğüne Bitkisel Çözümler, hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. FSH Düşüklüğüne Bitkisel Çözümler, hakkında detaylı bilgi almak için uzman hekimlere başvurabilirsiniz. FSH Düşüklüğüne Bitkisel Çözümler, hakkında detaylı bilgi almak için yazılmış diğer makaleleri okuyabilirsiniz.

Uzman Desteği Alın

Bir cevap yazın