İbrahim Saraçoğlu Soğan Kürü

saracoglu
İbrahim Saraçoğlu FSH Yüksekliği Tedavisi
21 Ağustos 2017
FSH Düşürmek İçin Hayıt Tohumu
Hamile Kalmak İçin Hayıt Tohumu Nasıl Kullanılır
7 Aralık 2018

İbrahim Saraçoğlu Soğan Kürü

FSH Düşürmek İçin Soğan Kürü

FSH Düşürmek İçin Soğan Kürü

Uzman Desteği Alın

İbrahim Saraçoğlu Soğan Kürü

İbrahim Saraçoğlu soğan kürü, soğan kürü ile hamile kalanlar, soğan kürü adet söktürürmü, soğan kürü ne zaman başlanmalı. Soğan kürü hakkında.

İbrahim Saraçoğlu soğan kürü makalenin devamında yer almaktadır. İbrahim Saraçoğlu soğan kürü makalesi sitemizde bilgi amaçlı yer almaktadır. İbrahim Saraçoğlu soğan kürü için makalenin devamını okuyabilirsiniz.

İbrahim Saraçoğlu FSH için Soğan Kürü

Saraçoğlu Soğan Kürü: 1 orta boy soğan 4 parçaya bölünür. 4 bardak klorsuz suyun içine atılır. Soğan sarı suyunu bırakana kadar kaynatılır ve ılıması için kenara alınır.

Ilıyan soğan süzülür ve yemeklerden önce içilir. Soğan kürü antibiyotik ilaçlar kadar etkilidir.

Özellikle Fsh hormonu için ve kadınlarda bulunan kistler için olumlu etki sağlar. Soğan kürü ilaçlar ile beraber de kullanılabilir. Soğan kürü her gün taze şekilde yapılmalıdır.

İlaçlar gibi etkisini göstermesini istediğiniz soğan kürünün düzenli kullanılması gerekmektedir.

FSH Yüksekliği İçin Bizim Tavsiyemiz Olan Bitkiler

Adaçayı

Adaçayı, kadınlarda dölyatağı kaslarını uyarır. Aybaşı düzensizliklerini ve aşırı sancıları giderir. Östrojen hormonu içerir. Menopoz dönemi sıkıntılarını azaltır. Gece terlemelerini en aza indirger. (kaynak:saglikaktuel com)

Hayıt Tohumu

Yüksek ateşe, adet sancısına, gaz sorununa iyi gelen ve idrar söktürücü özelliği olan hayıt otu özellikle kadınlar için faydalıdır. Regl dönemlerinde adet sancısı sorunu yaşayan kadınlar için hayıt bitkisi oldukça yararlıdır. Adet dönemdeki stres, adet gecikmesi, göğüslerde hassasiyet, ağrılar, adet krampları ve depresyon için etkili bir bitkidir. (kaynak:nasilgecerbitkisel com)

Sarı Sabır

Sarı sabır, regl kanamasını artırarak aybaşı dönemini kolaylaştırır. (kaynak:saglikaktuel com)

Testere Dişli Aslan Pençesi

Testere dişli aslan pençesi, FSH hormonu yüksekliğinde kadınlara tavsiye edilir. Kadınların erken yaşlarında adet kanamasının 3. gününde yapılan tetkiklerde FSH hormonunda yükselme olursa, erken menopoz riski meydana gelebilir. Hormonal dengesizlikle birlikte adet düzensizlikleri gelişmeye başlar. Bu durumu yaşayan bayanlara testere dişli aslan pençesi kürü tavsiye edilir. (kaynak : aslanpançesi gen tr)

Civan Perçemi

Civan perçemi, kanı temizler. Balgam söktürür, öksürüğü keser. Baş dönmesi, bulantı, burun kanaması gibi hastalıklarda da çok faydalıdır. Yüksek tansiyon yani hipertansiyon için oldukça faydalı bir bitkidir. Sinirleri ve vücudu kuvvetlendirir. Bağırsak ve mide gazlarını giderir. İshali keser, yaraları iyileştirir. Mide kanamaları, mide basıncı, mide yanmasına karşı çayı içilirse büyük fayda sağlar. Mide kanserine dahi iyi gelici özelliği vardır. Migren gibi oldukça şiddetli baş ağrılarına iyi gelir. Dolaşım sistemine fayda sağlar. Kan damarlarına iyi gelir. Strese, sıkıntıya ve depresyona iyi gelir. Sakinleştirici etkisi vardır. Sırt veya romatizma ağrılarında da etkilidir. Osteoporoz yani kemik erimesine iyi gelmesi de civanperçemi faydaları arasındadır. (kaynak:sifalıbitkitedavisi com)

Uzman Desteği Alın

Bir cevap yazın