İbrahim Saraçoğlu FSH Yüksekliği Tedavisi

fsh-düşüklüğüne-bitkisel-çözümlerfsh-düşüklüğüne-bitkisel-çözümler
FSH Düşüklüğüne Bitkisel Çözümler
21 Şubat 2017
FSH Düşürmek İçin Soğan Kürü
İbrahim Saraçoğlu Soğan Kürü
21 Ağustos 2017

İbrahim Saraçoğlu FSH Yüksekliği Tedavisi

saracoglu

saracoglu

Uzman Desteği Alın

İbrahim Saraçoğlu FSH Yüksekliği Tedavisi

İbrahim Saraçoğlu fsh yüksekliği tedavisi, fsh hormununu düşürmek için ne yapmalı, fsh nasıl yendim. İbrahim Saraçoğlu fsh yüksekliği tavsiyeleri.

İbrahim Saraçoğlu fsh yüksekliği tedavisi tavsiyesi makalenin devamında yer almaktadır. İbrahim Saraçoğlu fsh yüksekliği tedavisi makalesi sitemizde bilgi amaçlı yer almaktadır. İbrahim Saraçoğlu fsh yüksekliği tedavisi için makalenin devamını okuyabilirsiniz.

İbrahim Saraçoğlu FSH Yüksekliği Tedavisi Kürü

1 bardak su kaynatılır. İçine bir tutam testere dişli aslan pençesi atılır ve kısık ateşte 5 dakika demlendirilir. Ilıyınca süzülür ve içilir.

Hazırlanan bu kür, 1 ay süresince her gün 2 bardak içilir. İlk bardak kahvaltıdan 2 saat sonra, ikinci bardak ise akşam yemeğinden 2 saat sonra içilmelidir. 1 aylık kür tamamlanınca kürün uygulamasına 1 hafta ara verilir. Bu 1 haftalık aradan sonra, aynı kür, 1 ay daha uygulanır ve tamamlanır.
FSH hormonu kürü her seferinde taze olarak hazırlanıp içilmelidir.

FSH Yüksekliği İçin Bizim Tavsiyemiz Olan Bitkiler

Adaçayı

Kadınlarda dölyatağı kaslarını uyarır. Aybaşı düzensizliklerini ve aşırı sancıları giderir. Östrojen hormonu içerir. Menopoz dönemi sıkıntılarını azaltır. Gece terlemelerini en aza indirger. (kaynak:saglikaktuel com)

Hayıt Tohumu

Yüksek ateşe, adet sancısına, gaz sorununa iyi gelen ve idrar söktürücü özelliği olan hayıt otu özellikle kadınlar için faydalıdır. Regl dönemlerinde adet sancısı sorunu yaşayan kadınlar için hayıt bitkisi oldukça yararlıdır. Adet dönemdeki stres, adet gecikmesi, göğüslerde hassasiyet, ağrılar, adet krampları ve depresyon için etkili bir bitkidir. (kaynak:nasilgecerbitkisel com)

Civan Perçemi

Kanı temizler. Balgam söktürür, öksürüğü keser. Baş dönmesi, bulantı, burun kanaması gibi hastalıklarda da çok faydalıdır. Yüksek tansiyon yani hipertansiyon için oldukça faydalı bir bitkidir. Sinirleri ve vücudu kuvvetlendirir. Bağırsak ve mide gazlarını giderir. İshali keser, yaraları iyileştirir. Mide kanamaları, mide basıncı, mide yanmasına karşı çayı içilirse büyük fayda sağlar. Mide kanserine dahi iyi gelici özelliği vardır. Migren gibi oldukça şiddetli baş ağrılarına iyi gelir. Dolaşım sistemine fayda sağlar. Kan damarlarına iyi gelir. Strese, sıkıntıya ve depresyona iyi gelir. Sakinleştirici etkisi vardır. Sırt veya romatizma ağrılarında da etkilidir. Osteoporoz yani kemik erimesine iyi gelmesi de civanperçemi faydaları arasındadır. (kaynak:sifalıbitkitedavisi com)

Sarısabır

Regl kanamasını artırarak aybaşı dönemini kolaylaştırır. (kaynak:saglikaktuel com)

Testere Dişli Aslan Pençesi

FSH hormonu yüksekliğinde kadınlara tavsiye edilir. Kadınların erken yaşlarında adet kanamasının 3. gününde yapılan tetkiklerde FSH hormonunda yükselme olursa, erken menopoz riski meydana gelebilir. Hormonal dengesizlikle birlikte adet düzensizlikleri gelişmeye başlar. Bu durumu yaşayan bayanlara testere dişli aslan pençesi kürü tavsiye edilir. (kaynak : aslanpançesi gen tr)

Uzman Desteği Alın

Bir cevap yazın