FSH Hormonu Düşüren Bitkiler Nelerdir

fsh-normal-değerleri-nedir
FSH Normal Değeri Nedir
6 Şubat 2017
saracoglu
FSH Yüksekliği İbrahim Saraçoğlu
15 Şubat 2017

FSH Hormonu Düşüren Bitkiler Nelerdir

fsh-düşüklüğüne-bitkisel-çözümlerfsh-düşüklüğüne-bitkisel-çözümler

fsh-düşüklüğüne-bitkisel-çözümler

Uzman Desteği Alın

FSH Hormonu Düşüren Bitkiler Nelerdir

FSH Hormonu Düşüren Bitkiler Nelerdir, FSH Hormonu, FSH Hormonu Bitkisel Çözüm, hakkında merak ettikleriniz için yazılmış makale.

FSH Hormonu Düşüren Bitkiler Nelerdir, Aşağıda ismi geçen bitkilerden veya bu bitkiler kullanılarak üretilmiş kürlerden yardım alabilirsiniz.

Fsh Hormonunu Düşüren Bitkiler

Civan Perçemi : Kanı temizler. Balgam söktürür, öksürüğü keser. Baş dönmesi, bulantı, burun kanaması gibi hastalıklarda da çok faydalıdır. Yüksek tansiyon yani hipertansiyon için oldukça faydalı bir bitkidir. Sinirleri ve vücudu kuvvetlendirir. Bağırsak ve mide gazlarını giderir. İshali keser, yaraları iyileştirir. Mide kanamaları, mide basıncı, mide yanmasına karşı çayı içilirse büyük fayda sağlar. Mide kanserine dahi iyi gelici özelliği vardır. Migren gibi oldukça şiddetli baş ağrılarına iyi gelir. Dolaşım sistemine fayda sağlar. Kan damarlarına iyi gelir. Strese, sıkıntıya ve depresyona iyi gelir. Sakinleştirici etkisi vardır. Sırt veya romatizma ağrılarında da etkilidir. Osteoporoz yani kemik erimesine iyi gelmesi de civanperçemi faydaları arasındadır. (kaynak:sifalıbitkitedavisi com)

Adaçayı : Kadınlarda döl yatağı kaslarını uyarır. Aybaşı düzensizliklerini ve aşırı sancıları giderir. Östrojen hormonu içerir. Menopoz dönemi sıkıntılarını azaltır. Gece terlemelerini en aza indirger. (kaynak:saglikaktuel com)

Hayıt Tohumu : Yüksek ateşe, adet sancısına, gaz sorununa iyi gelen ve idrar söktürücü özelliği olan hayıt özellikle faydalıdır. Adet dönemlerinde adet sancısı sorunu yaşayan kadınlar için hayıt bitkisi oldukça yararlıdır. Regl öncesi dönemdeki stres, adet gecikmesi, göğüslerde hassasiyet, ağrılar, adet krampları ve depresyon için etkili bir bitkidir. (kaynak:nasilgecerbitkisel com)

Aslan pençesi : FSH hormonu yüksekliğinde kadınlara tavsiye edilir. Kadınların erken yaşlarında adet kanamasının 3. gününde yapılan tetkiklerde FSH hormonunda yükselme olursa, erken menopoz riski meydana gelebilir. Hormonal dengesizlikle birlikte adet düzensizlikleri gelişmeye başlar. Bu durumu yaşayan bayanlara testere dişli aslan pençesi kürü tavsiye edilir. (kaynak : aslanpançesi gen tr)

Sarısabır : Regl kanamasını artırarak aybaşı dönemini kolaylaştırır. (kaynak:saglikaktuel com)

FSH Hormonu Düşüren Bitkiler Nelerdir, hakkında merak ettikleriniz için yazılmış makaleyi okudunuz. FSH Hormonu Düşüren Bitkiler Nelerdir, hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. FSH Hormonu Düşüren Bitkiler Nelerdir, hakkında detaylı bilgi almak için uzman hekimlere başvurabilirsiniz.

Uzman Desteği Alın

Bir cevap yazın