FSH Düşürmek İçin Soğan Kürü

saracoglu
FSH Yüksekliği İbrahim Saraçoğlu
15 Şubat 2017
fsh-normal-değerleri-nedir
Fsh Normal Değerleri Nedir
21 Şubat 2017

FSH Düşürmek İçin Soğan Kürü

FSH Düşürmek İçin Soğan Kürü

FSH Düşürmek İçin Soğan Kürü

Uzman Desteği Alın

FSH Düşürmek İçin Soğan Kürü

FSH düşürmek için soğan kürü, İbrahim Saraçoğlu FSH düşürmek için soğan kürü, FSH yüksekliği kürü. FSH Düşürmek İçin Soğan Kürü hakkında makale.

FSH düşürmek için soğan kürü hakkında yazılmış makale. Bu kür Prof. İbrahim Saraçoğlu’nun tavsiyesidir. Sitemizde bilgi amaçlı yer almaktadır.

FSH Yüksekliğine Karşı Soğan Kürü

Hazırlanışı : 1 bardak su kaynatılır. İçine bir tutam testere dişli aslan pençesi atılır ve kısık ateşte 5 dakika demlendirilir. Ilıyınca süzülür ve içilir.

Uygulama : Hazırlanan bu kür, 1 ay süresince her gün 2 bardak içilir. İlk bardak kahvaltıdan 2 saat sonra, ikinci bardak ise akşam yemeğinden 2 saat sonra içilmelidir. 1 aylık kür tamamlanınca kürün uygulamasına 1 hafta ara verilir. Bu 1 haftalık aradan sonra, aynı kür, 1 ay daha uygulanır ve tamamlanır.

Önemli : FSH hormonu kürü her seferinde taze olarak hazırlanıp içilmelidir.

FSH Hormonu Yüksekliğine Karşı Kür – 2

Hazırlanışı : Üç-dört gram (bir tatlı kaşığı) kurutulmuş testere dişli arslanpençesi kaynamakta olan bir bardak (150- 200 ml) klorsuz suya atılır. Kısık ateşte on dakika kaynatmaya devam edilir. Daha sonra soğumaya bırakılır, ılıyınca süzülür.

Kullanımı : Bir ay boyunca her gün iki defa bir su bardağı içilir. İlki kahvaltıdan iki saat sonra, ikincisiyse akşam yemeğinden iki saat sonra içilir. Her defasında taze hazırlanması şarttır. Bir aydan sonra bir hafta ara verilir. Bir hafta aradan sonra aynı şekilde bir aylık kür tekrar edilir ve kür sonlandırılır.

Not : Hekiminizin verdiği ilaçlar varsa mutlaka kullanınız. Buradaki uygulamayı bir destekleyici olarak kullanınız. Bilmeniz gereken nokta kullanacağınız bitkiye karşı alerjinizin olup olmadığıdır. Bu konuda hekiminizin görüşünü alınız. Hekime gitmeden ve teşhis koydurmadan şikâyetiniz ne olursa olsun, bu kitaptaki bilgilerle kendi kendinizi tedavi etmeye kalkışmayınız. Bu kitabın içindeki bilgilerin kesinlikle bir hastalığı teşhis amacı yoktur.

Uzman Desteği Alın

Bir cevap yazın