Erkekte FSH ve LH Yüksekliği Tedavisi

Testere Dişli Aslan Pençesi Kürü
Testere Dişli Aslan Pençesi Kürü
28 Eylül 2016
FSH Hormonu Düşüklüğü Tedavisi
FSH Hormonu Düşüklüğü Tedavisi
30 Eylül 2016

Erkekte FSH ve LH Yüksekliği Tedavisi

fsh-düşüklüğüne-bitkisel-çözümlerfsh-düşüklüğüne-bitkisel-çözümler

fsh-düşüklüğüne-bitkisel-çözümler

Uzman Desteği Alın

Erkekte FSH ve LH Yüksekliği Tedavisi

Erkekte fsh ve lh yüksekliği, erkekte fsh yüksekliği nedir, erkekte fsh ve lh yüksekliği tedavisi, fsh ve lh yüksekliği soruları hakkında yazılmış makale.

Erkekte fsh ve lh yüksekliği tedavi sorusuna cevap için önce erkekte fsh hormonu ne işe yarar onu anlatalı. Erkekte fsh hormonu üreme sistemini tetikleyen ve çalışmasını düzenleyen bir hormondur. Beyinde hipofiz bölgesinde salgılanır. Fsh hormonu yüksekli veya düşüklüğü üremede sıkıntılara yol açar. Fsh hormonu üreme sisteminin besleyicisidir. Kaba bir örnekle bir bitkinin gübresi gibi. Nasıl bir bitkiye gübreyi az veya çok koyarsanız iyi bir sonuç elde edemezsiniz, fsh hormonundaki düzensizlerde aynı şekilde sonuç verir. Spermlerde düzenli bir gelişim olmaz. Fsh ve lh yüksekliği neden olur sonucunun cevabı kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Bu durum başka bir hastalığın tetiklemesi ile beslenme düzensizliği veya travmatik durumlar olabilir.

Erkekte Fsh ve Lh Değerleri

0-6 ay 1,00-4,00 mIU/ml
6 ay-12 yaş 0,20-3,00 mIU/ml
>12 yaş 1,00-15,00 mIU/ml

Gelelim erkekte fsh ve lh yüksekliği tedavisi sorusuna. Aşağıda yazılı olan bitkilerden hazırlanmış kür ile erkekte fsh ve lh yüksekliği tedavisi gerçekleştirilmektedir.

Erkekte FSH ve IL Bitkisel Tedavisi için Kullanılan Bitkiler

Aslan pençesi : FSH hormonu yüksekliğinde kadınlara ve erkeklere tavsiye edilir. Kadınların erken yaşlarında adet kanamasının 3. gününde yapılan tetkiklerde FSH hormonunda yükselme olursa, erken menopoz riski meydana gelebilir. Hormonal dengesizlikle birlikte adet düzensizlikleri gelişmeye başlar. Bu durumu yaşayan bayanlara testere dişli aslan pençesi kürü tavsiye edilir. (kaynak : aslanpançesi gen tr)

Civan Perçemi : Kanı temizler. Balgam söktürür, öksürüğü keser. Baş dönmesi, bulantı, burun kanaması gibi hastalıklarda da çok faydalıdır. Yüksek tansiyon yani hipertansiyon için oldukça faydalı bir bitkidir. Sinirleri ve vücudu kuvvetlendirir. Bağırsak ve mide gazlarını giderir. İshali keser, yaraları iyileştirir. Mide kanamaları, mide basıncı, mide yanmasına karşı çayı içilirse büyük fayda sağlar. Mide kanserine dahi iyi gelici özelliği vardır. Migren gibi oldukça şiddetli baş ağrılarına iyi gelir. Dolaşım sistemine fayda sağlar. Kan damarlarına iyi gelir. Strese, sıkıntıya ve depresyona iyi gelir. Sakinleştirici etkisi vardır. Sırt veya romatizma ağrılarında da etkilidir. Osteoporoz yani kemik erimesine iyi gelmesi de civanperçemi faydaları arasındadır. (kaynak:sifalıbitkitedavisi com)

Hayıt Tohumu : Yüksek ateşe, adet sancısına, gaz sorununa iyi gelen ve idrar söktürücü özelliği olan hayıt  özellikle kadınlar için çok faydalıdır. Özellikle de regl dönemlerinde adet sancısı sorunu yaşayan kadınlar için hayıt bitkisi oldukça yararlıdır. Regl öncesi dönemdeki stres, adet gecikmesi, göğüslerde hassasiyet, ağrılar, adet krampları ve depresyon için etkili bir bitkidir. (kaynak:nasilgecerbitkisel com)

Adaçayı : Kadınlarda dölyatağı kaslarını uyarır. Aybaşı düzensizliklerini ve aşırı sancıları giderir. Östrojen hormonu içerir. Menopoz dönemi sıkıntılarını azaltır. Gece terlemelerini en aza indirger. (kaynak:saglikaktuel com)

Sarısabır : Regl kanamasını artırarak aybaşı dönemini kolaylaştırır. (kaynak:saglikaktuel com)

Uzman Desteği Alın

Bir cevap yazın